Co-Space

Co-Space, czyli lokalna przestrzeń do wynajęcia w samym sercu Mokotowa. Zorganizuj urodziny dla siebie lub dziecka. Zaproś muzyków na kameralny koncert. Spotkaj się ze znajomymi lub pracownikami. Poprowadź szkolenie. Zagraj w planszówki. Zrób zebranie wspólnoty lub stowarzyszenia.
#zrobtotu


Spytaj o salę dla siebie

Lokalna przestrzeń do wynajęcia


Cokolwiek chcesz zrobić, zrób to tu!

Co-Space | Lokalna przestrzeń do wynajęcia

Lokal mieści się przy ulicy Dolnej róg Ludowej. Do dyspozycji jest przestronna sala 50m2 oraz zaplecze kuchenne, duża toaleta dostosowana dla osób niepełnosprawnych, a także mały pokoik do rozmów prywatnych. Całość to 75 m2.

Sala jest wyposażona w rzutnik i flipchart, duże stoły do pracy w grupie lub małe stoliki do pracy indywidualnej.

Większość mebli można składać i przesuwać wedle uznania. Zależnie od ustawienia, dysponujemy miejscami na ok. 40-50 osób, choć lokal idealnie sprawdza się na imprezy w gronie 20-30 znajomych.

Co-Space | Idealna na domówki

W cenie są kawa, herbata i woda, zastawa stołowa, możliwość podgrzania jedzenia i schłodzenia napojów. Dodatkowo, można zamówić u nas catering – domowe jedzenie przygotowane przez zaprzyjaźnionych kucharzy. Zwłaszcza serniczek babci Stasi stał się już legendą Mokotowa!

Na imprezę można wnieść swój alkohol. Własną muzykę można odtwarzać nawet z telefonu, łącząc się przez bluetooth z naszym systemem nagłaśniającym.

Marzena

Fantastycznie zorganizowane urodziny! Przepyszne jedzenie, wspaniała obsługa, słowem świetny lokal 😉

Cennik Co-Space

Wynajem lokalu na godzinę100 zł / h
Wynajem lokalu na cały dzień500 zł/h
Możliwy wynajem na imprezy wieczorno-nocne, także w weekend
W przypadku imprez należy doliczyć czas na udekorowanie i sprzątnięcie